Klasa IIa Technikum wzięła udział w DNIU ZDROWIA

Nasz uczeń zajął II miejsce w konkursie NAJSPRAWNIEJSZY W ZAWODZIE – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

30 kwietnia 2026

„Nie daj się wciągnąć – cała prawda o uzależnieniach” – debata dla uczniów

22 maja 2026

Nasz uczeń zajął II miejsce w konkursie NAJSPRAWNIEJSZY W ZAWODZIE – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

30 kwietnia 2026

„Nie daj się wciągnąć – cała prawda o uzależnieniach” – debata dla uczniów

22 maja 2026
Pokaż wszystko

Klasa IIa Technikum wzięła udział w DNIU ZDROWIA

13 maja 2026 r. uczniowie kl.IIa Technikum uczestniczyli w wydarzeniu promującym Dzień Zdrowia. Wzięli udział w seminariach o tematyce związanej z uzależnieniami, przeciwdziałaniem uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i środków psychoaktywnych, wysłuchali także wykładu o zdrowych relacjach w ramach programu profilaktycznego ARS. Na zakończenie spotkania osobistym doświadczeniem z nałogiem podzielił się z młodzieżą człowiek , który kilkadziesiąt lat borykał się z problemem uzależnienia .
Organizatorem było RCKU w Sosnowcu. Oddział w Zawierciu przy współpracy z PSSE w Zawierciu